PUCHAR  NAJMŁODSZYCH - dystans Klasyczny
KLUBOWE  MISTRZOSTWA  POLSKI
w  ROWEROWEJ JEŹDZIE NA ORIENTACJĘ
1-2 Sierpień  2020  Nawojowa  Góra
Rok 2020 będzie w historii  szczególny, również w naszej dyscyplinie - dopiero w sierpniu zostały wręczone pierwsze medale w Orientacji Sportowej PZOS w konkurencji rowerowej.
Zdobyli je zawodnicy na dystansie średnim w sobotę i długim w niedzielę.
W niedzielę najlepsze trójki otrzymały również Puchary Najmłodszych w kategoriach młodzieżowych.  Pełne wyniki z zawodów na:   https://lksgorzankabno.pl/wyniki/
Mapy zbiorcze z obu etapów:

Zaszczyt organizowania zawodów to zawsze możliwość startu dla większej reprezentacji klubu
udało się nam wystawić liczną grupę.
W mistrzostwach Polski 2 medale zdobyła Maja Skorupa - brązowy na dystansie średnim, srebrny na długim. Niewiele do medalu zabrakło Justynie Dzik w kategorii głównej seniorek na etapie średnim - ostatecznie 4 miejsce, była też szansa na długim ale w połowie trasy łańcuch odmówił współpracy i nie udało się ukończyć.
Spokojnie ale pewnie pojechał Gracjan Mirek dwukrotnie zajmując 6 miejsce wśród juniorów.
Szóstę lokatę zajął również Łukasz Hełmecki na dystansie długim wśród seniorów.
Wśród weteranów 5 miejsce zajął Adam Kalemba - debiutujący w orientacji rowerowej.
W niedzielę w kategorii młodzików rozegrano Puchar Najmłodszych na dystansie klasycznym i tutaj spotkało nas miłe zaskoczenie: Zwycięstwo Pawła Ślusarczyka, 2 miejsce Tomek Mirek, 5 miejsce Sandra Pasecka, 6 miejsce Dawid Migacz a 7 miejsce Filip Pasecki.
Udanie zakończyły również przygodę z trasą rodziny: Jaworskich, Styrylskich i Wyznakiewiczów.
I jeszcze wyróżnienie i nagroda fair-play dla pana Adama Kalemby za pomoc innym zawodnikom na trasie.