wtorek, 16 października 2018

Mistrzostwa Polski w Nocnym i Średniodystansowym Biegu na Orientację
                         13-14 Październik 2018 roku - Gdynia
Morena trójmiejska - zawsze trudny i zaskakujący teren był areną ostatnich MP.
Na średnim dystansie nasi juniorzy zajęli pewne punktowane lokaty:
Michalina Pudełek - 10 miejsce i Błażej Pudełek 12 miejsce .
Wsród mastersów - "drewniany medal" czyli 4 miejsce  dla Mirka Dzika,
6 - Roman Blimke.
                                                                              Gratulacje!

sobota, 29 września 2018

              MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI
ŚREDNIODYSTANSOWYM BIEGU NA ORIENTACJĘ
      07.10.2018       NAWOJOWA GÓRA
Jesienna pogoda towarzyszyła uczestnikom mistrzostw, medale rozdane,
dziękujemy wszystkim za przybycie.
Wyniki na:   www.mzos.org.pl  ,   a mapa zbiorcza tu:













Zawodnicy Górzanki zdobyli 7 medali:
Piotr Ślusarczyk, Błażej Pudełek i Paweł Kaczmarski - złote,
Jowita Pudełek i Paweł Pudełek - srebrne,
Marika Masłowska i Maja Skorupa - brązowe.
                                                                                    GRAUTULACJE ! ! ! 

niedziela, 23 września 2018

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW
Teren starego wyrobiska kopalni w Jaroszowcu był areną
mistrzostw regionu południowo-wschodniego.
Zawody zdominował krakowski Wawel.
Dla nas doskonały był początek-drugie miejsce na pierwszej zmianie sztafet Jowity Pudełek na kolejnych zmianach Piotrek i Gracjan ostatecznie zajęli 5 miejsce.
Indywidualnie Jowita Pudełek 7 miejsce, Piotr Ślusarczyk 12 miejsce a Maja Skorupa i Gracjan Mirek - 16 pozycja.                       
Gratulacje!!!
Mistrzostwa Polski Juniorów w Biegu na Orientację
rozegrane zostały w Bystrzycy Górnej koło Świdnicy.
W trudnym technicznie i fizycznej na zboczach
gór Sowich terenie nasi juniorzy wywalczyli najlepsze
w tym roku lokaty: Michalina 9 miejsce, Błażej 12 miejsce.
                   G R A T U L A C J E  !!!
 

Michalina i Błażej Pudełek  na podium GPM.
Mistrzostwa Polski Masters - ósme miejsce sztafety
w kategorii M105 w składzie: Paweł Kaczmarski,
 Mateusz Wiktorowicz i Mirek Dzik.

niedziela, 9 września 2018

Jesienna runda klubowych MP rozegrana została 
w dwóch skrajnych rodzajach terenu. 
Piątek-nocny sprint na sielsko przystrzyżonej trawce kampusu Politechniki Rzeszowskiej preferował szybkość i bezbłędność.
Sobota-bieg średniodystansowy w lesie porośniętym gęstym poszyciem z muldami wypełnionymi bagnami w bogatej mikrorzeźbie - tu ważna była precyzja orientacji oraz sprawność i siła fizyczna.

Wystawiliśmy najsilniejszy zespół by wywalczyć awans do drugiej ligi i udało się...
                   JESTEŚMY  w  DRUGIEJ  LIDZE!!! 
     Wywalczyliśmy 92 punkty i zajęliśmy 18 miejsce w rozgrywkach KMP a.d.2018
                  uzyskując status klubu drugoligowego.
Wyniki indywidualne:
Sprint: K-14: 11. Jowita Pudełek  14. Maja Skorupa
M-14: 14. Piotr Ślusarczyk, 17. Gracjan Mirek
K-18: 12. Michalina Pudełek
M-35: 5. Mateusz Wiktorowicz  8. Paweł Kaczmarski
M-40: 6. Mirek Dzik, M-45: 9. Mariusz Skorupa, M-50: 12. Andrzej Moniak, M-60: 5.Jacek Kret
 M-65:3.Roman Blimke
Dystans średni: K-14: 10.Jowita Pudełek  12.Maja Skorupa,   K-18: 15.Michalina Pudełek
M-14: 8.Piotr Ślusarczyk 12.Gracjan Mirek,    M-18: 7.Błażej Pudełek
M-35: 9.Paweł Kaczmarski,  M-40: 9.Mirek Dzik,   M-45: 4.Mariusz Skorupa,
M-50: 4.Andrzej Moniak  M-60: 6.Jacek Kret  M-65: Roman Blimke.
Wszystko o zawodach na:  www.kmp2018.pl


wtorek, 31 lipca 2018

 LIMANOWA CUP - jedyne zawody z prawdziwym beskidzkim        charakterem terenu. 
XVI już edycja odbyła się na zboczach Kamionnej i w lesie starosączańskim. 
Obstawiliśmy większością pudło w kategorii M-45, 
tuż za podium Mateusz Wiktorowicz,
w pierwszej szóstce jeszcze Andrzej Moniak.
Wyróżniono również Zosię Dzik.
Wszystko o zawodach na:  www.limanowacup.pl

poniedziałek, 9 lipca 2018

37 WAWEL CUP
najstarsze,
największe,
najliczniejsze,
najtrudniejsze
i jeszcze kilka naj...
zawody za nami.
Ponad 1000 uczestników
a wśród nich nasza ekipa
walcząca
z czołówką
krajową
i europejską.



Paweł Pudełek zwyciężył w M40s,
Mateusz Wiktorowicz 4 miejsce w M-35,  Michalina Pudełek 11 miejsce w K-18,
oraz młodziczki - Jowita (16) i Maja (23) w K-14.
Wszystko o zawodach na:  www.wawelcup.pl

niedziela, 24 czerwca 2018

Mistrzostwa Polski w sprinterskim BnO nasi juniorzy
wywalczyli punktowane pozycje:
Michalina  Pudełek: 11 w K-18,
Błażej  Pudełek: 14 w M-16,
wspólnie wywalczyli 7 miejsce w sztafecie.
Wśród mastersów Roman Blimke - srebrny medal,
                                                                                    Mariusz Skorupa - 10 miejsce.

piątek, 1 czerwca 2018

Justyna i Mirek Dzik zdobyli wicemistrzostwo Polski w rowerowej jeździe na orientację w sztafecie mix.
                                     Gratulacje.

poniedziałek, 21 maja 2018







KMP 2018 runda wiosenna w głębokich roztoczańskich jarach w Otroczu,
walczymy 13-osobowym zespołem, na początek 4 miejsce sztafety 105,
w sobotę klasyk , w niedzielę sprint w Lubelskiej dolince im. Jana Pawła II.
Wszystko o zawodach na stronie:  bnolublin.pl

zdj. Mateusz
Wiktorowicz

niedziela, 22 kwietnia 2018

Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego i 3 medale w Łódzkim regionie - jednym z najmocniejszych w kraju: Jowita Pudełek i Paweł Pudełek srebrne i Piotr Ślusarczyk - brązowy.
 
 Gratulacje!

piątek, 16 lutego 2018

MISTRZOSTWA POLSKI  w  ORIENTACJI PRECYZYJNEJ

                           07.04.2018 r.  KRZESZOWICE

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.

Pełne wyniki i inne informacje o zawodach na stronie:
https://orientacjaprecyzyjna.pl/krzeszowice-mp---korekta-wynik%C3%B3w








Pełne wyniki zawodów na:  www.long2018.pl.tl  lub   www.orientharper.pl
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego


Piotr Skorupa wicemistrzem Polski w narciarskim biegu na orientację.
Mamy pierwsze medale a.d. 2018 Piotr Skorupa zdobył dwa srebrne medale
w orientacji nartoszusowej na dystansie klasycznym i krótkim.
                                                                      G R A T U L A C J E !