Pierwsze punkty w mistrzostwach młodzików i druga liga w MTBO.
Sobota 7 października była dla zawodników Górzanki Nawojowa Góra
 dniem walki na dwóch frontach.
Reprezentacja młodzików w składzie: Błażej Pudełek, Aleksander Ziętkietkiewicz
 i Piotr Włodarczyk uczestniczyła w podkarpackim Ulanowie w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików regionu południowo-wschodniego uchodzącego obecnie za najmocniejszy w kraju.
Nasi zawodnicy nie przestraszyli się i zarówno w biegu klasycznym jak i sprinterskim uplasowali się w drugiej dziesiątce zdobywając pierwsze punkty dla klubu i gminy w klasyfikacji współzawodnictwa ministerstwa sportu.
W przeciwległym zakątku Polski w Puszczy Zielonka koło Poznania reprezentanci
w rowerowej jeździe na orientację uczestniczyli w jesiennej rundzie Klubowych Mistrzostw Polski.
Maja Skorupa zajęła 2 miejsce w młodziczkach a Przemek Babula 5 miejsce w seniorach
 i jak wskazują nieoficjalne wyniki wspólnie obronili 8 miejsce oraz status II-ligi dla Górzanki.
Wszystkim serdecznie gratulujemy,
 a tym którzy chcą się przyłączyć i poznawać tajniki orientacji terenowej
 przypominamy że już w sobotę i każdą następną o godzinie 10.00
- trening na stadionie Górzanki w Nawojowej Górze.

poniedziałek, 19 września 2016

Mistrzostwa Polski w Indywidualnym i Sztafetowym Biegu na Orientację 17-18.09.2016
Mirek Dzik wicemistrzem Polski Masters w biegu na orientację na dystansie klasycznym
zdobywając pierwszy historyczny medal dla klubu w trudnym technicznie terenie.
Mariusz Skorupa - czwarty,  walkę o medal przegrał z samym prezesem krajowego związku.
Justyna wywalczyła miejsce w czołowej dziesiątce w kategorii juniorów starszych.

czwartek, 15 września 2016

Sobota godzina 10.00 - trening na stadionie Górzanki , zapraszamy wszystkich którzy już zaczęli bądź chcą poznawać tajniki orientacji terenowej. Trening poprowadzi trener Paweł.

Na zakończenie kilka zdjęć wykonanych przez Marka Słońskiego.

niedziela, 11 września 2016

Dziękujemy za udział, prezentujemy mapę z punktami zbiorczymi

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

MISTRZOSTWA  MAŁOPOLSKI  w BIEGU  NA  ORIENTACJĘ           10 Wrzesień 2016 roku ( Sobota )    Nawojowa  Góra
Centrum na stadionie  LKS Górzanka w Nawojowej Górze.
Współrzędne GPS:N:50°06'38.7"   E:19°39'59.5"

niedziela, 7 sierpnia 2016

S E K C J A    O R I E N T A C J I    SP O R T O W E J
            Bieg na Orientację,  Rowerowa i Narciarska Jazda na Orientację

Pierwsze półrocze za nami - najważniejszy w nim był udział w wiosennej rundzie Klubowych Mistrzostw Polski w rowerowej jeździe na orientację na zboczach Góry Świętej Anny koło Zdzieszowic, zajęliśmy 7 miejsce i jeżeli uda się je obronić jesienią w Wielkopolsce to znajdziemy się wśród klubów drugoligowych.
 Indywidualnie najlepiej pojechali: Justyna Dzik - 4 miejsce wśród juniorek
 i Przemysław Babula - 6 w seniorach.
W maju Przemek Babula wygrał ogólnopolski turniej MTBO w Załęczu Małym na Jurze Wieluńskiej